Hallmark Hotel & Spa
Spa

Şehrin stressinden arınmak ve kendinize vakit ayrımanız için Nişantaşı'nda bulunan otelimizde Thai masajı, Bali masajı, Aromaterapi masajı, Refleks masajları gibi çeşitli masaj seçeneklerimiz ile rahatlama imkanı. Türk hamamı, Buhar odası, Sauna gibi Diğer rahatlama ve toksin salınımına yardımcı Türk hamamı, Buhar odası, Sauna ve Tuz odası ile spa merkezimizde sizlere hizmet sunuyoruz.

Hijyenin ön planda olduğu, alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile sizlerin kaliteli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Spa Merkezi Çalışma Saatlerimiz: 10:00 - 22:00

Rezervasyon

0212 291 00 91

Türk Hamamı

Geleneksel Türk hamamı, ortamındaki sıcaklık ve nem sayesinde vücudumuzda bulunan mutluluk hormonunun salgılanmasına yardımcı olur. Bedeninizin dinlenmesini ve zihninizin tüm gün açık olmasınıda sağlar.

Uzak Doğu Masajları

Tüm kas gruplarını ele alan, enerji ve canlılık hissi oluşturan Bali Masajı, yapısını Hint yogası ve Çin tıbbından alan Thai Masajı, bitki ekstrelerinden elde edilmiş yağlarla yapılan bedeniniz ile ruhunuzuda dinlendiren Aromaterapi Masajı gibi çeşitli uzak doğu masajlarını uzman terapistlerimiz ile misafirlerimize sunuyoruz.

Sauna

Beden ve ruh sağlığı için son derece yararlı olan sauna , toksinlerden arınmaya ve dokuların güçlenmesine büyük ölçüde yardımcı olur.

Buhar Odası

Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak olan Buhar odası, Sauna sonrası toksinlerin vücuttan arınması için gerekli sıcaklık ve nem ortamını sağlar.

Tuz Odası

Vücudun toksinden arındırılması, rahatsızlıkların önlenmesi ve bağışıklık sisteminin güçlenmesi gibi olumlu etkileri olan tuz terapisinin insan vücudunda karbondioksit miktarında düşme, oksijen miktarında ise yükselme sağlamaktadır.

S.S.S.
Spa Kuralları
 • Masaj Randevu Öncesi
  Lütfen planlanan masaj randevusundan 15 dakika önce Spa merkezinde olmanız gerekmektedir. Geç gelmeniz, masaj seansınız için ayrılan sürenin kısalmasına neden olacaktır.
 • Cep Telefonu
  Lütfen cep telefonunuzu The Spa tesislerinde kullanmaktan kaçının ve lütfen cep telefonunuzu her zaman sessiz modda tutunuz.
 • Değerli Eşyalar
  Spa merkezi içerisinde kişisel eşyalarınız için güvenli ve kilitli dolap hizmeti sağlıyoruz. Ancak, kayıp veya çalıntı için sorumluluk misafirin kendisine aittir.
 • Sağlık
  Randevunuzu alırken lütfen yüksek tansiyon ve alerji gibi sağlık durumlarınızı, hamilelik veya sağlıkla ilgili endişelerinizi bildirin. Spa uygulamalarından önce veya hemen sonra veya Spa ve Sağlık Kulübü'ndeki herhangi bir tesisi kullanmadan önce alkol tüketimini önermiyoruz.
 • Çocuklar
  Spa, Sağlık Kulübü ve hidrotermal tesislere giriş için minimum yaş 16'dır. 16 yaşından küçük çocukların tesis içinde kullanım yapmaları sakıncalıdır.
 • Sigara İçmek
  Spa, Sağlık Kulübü veya sauna alanında sigara içmenize izin verilmediğini lütfen unutmayın.